Letohrádek Mistrovských

Jihomoravský kraj

Letohrádek Mistrovských Brno je jedinečný prostor v bezprostřední blízkosti Brněnského Výstaviště. Pokud hledáte unikátní a netradiční lokalitu pro vaše konferenční akce či svatební hostiny, je Letohrádek tou pravou volbou.

Letohrádek nabízí celkem 4 jedinečné sály, včetně ústředního Freskového sálu s 200 let starou exotickou výmalbou s kapacitou až 100 osob. Pro menší akce jsou k dispozici dva boční salonky či větší Konferencční sál. Zejména v letním období je možné využít i venkovní terasu či přilehlý park. Parkování je možné přímo u Letohrádku.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Letohrádek Mistrovských
Veletržní 19
602 00 Brno

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.