Hotel Motorsport Brno***

Jihomoravský kraj

Hotel Motorsport leží v těsné blízkosti Brna a Masarykova okruhu na exitu D1. Hotel je jen 15 minut jízdy autem z centra Brna.

Ubytovat se můžete v příjemných pokojích, celkem je k dispozici 42 lůžek. Každý pokoj disponuje TV, telefonem, vanou nebo sprchou a internetovým připojením.

K dispozici je moderní školící centrum s velkou konfereční místností pro 80 osob a třemi salonky. Naší specialitou je možnost vjezdu do sálu automobilem přímo z parkoviště. Nabízíme tak ideální podmínky pro prezentaci rozměrné techniky, např. strojů a vozidel. V celém hotelu je zdarma wifi. Nabízíme velké množství doprovodných programů, naše prostory jsou ideální pro různé teambuildingy a kolektivní akce.

Stravování při akcích zajištuje hotelová restaurace, která nabízí cenově výhodné balíčky coffee breaků a obědů pro firmy. Rádi pro vás zajistíme i raut nebo opékání selete. Využít můžete i letní terasu.

Pro chvíle odpočinku poslouží hotelový bazén a sauna. Využítmůžete i menší fitness centrum. Před hotelem je velké parkoviště, při pěkném počasí můžete využít terasu. Nejen pro milovníky motorsportu nabízíme zajímavý doprovodný program: závody minibiků a jízdy zručnosti na terénních čtyřkolkách. Dráha je přímo před hotelem.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Motorsport Brno***
Na Šípu 189
664 81 Ostrovačice (Brno)

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.