Hotel Myslivna***

Jihomoravský kraj

Hotel Myslivna*** se nachází v krásném prostředí lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s nejhezčím výhledem na panorama města. Pouhých 10 min. z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Od brněnského Výstaviště cca 5 minut autem, nebo MHD.

Hotel nabízí ubytování ve 117 pokojích ve složení 4 apartmány, 94 dvoulůžkových pokojů ( 19 s možností přistýlky ), a 19 jednolůžkových pokojů. Celková kapacita je 235 lůžek

Kapacita kongresového sálu je 220 osob s možností přenosu obrazu a zvuku po hotelu. Pro setkání menších skupin hostů, rodinné oslavy, důležitá diskrétní firemní jednání nebo akce rozdělené na více skupin máme k dispozici 8 salonků s kapacitou od 8 do 25 osob. Brno salonek 10 míst, Veletržní salonek 10 míst, Myslivecký salonek 24 míst, Svatební salonek 24 míst, Rytířský salonek 14 míst, Club-Vinárna 80 míst.

Stylová restaurace se 130 místy u stolu. Součástí restaurace je rytířský salonek s kapacitou 14 míst. Z restaurace je přímý vstup na terasu s krásným výhledem na panorama Brna. Zde nabízíme posezení s dětským koutkem v přírodní scenerii lesoparku. Připravíme vám speciality na grilu, kupříkladu opékání selete, zábavy s živou hudbou, atd. Kapacita terasy je 150 míst u stolu. Další velmi pěkná francouzská restaurace s kapacitou 40 osob u stolu je propojena s hotelovou restaurací.

Přímo u vstupu do hotelu se nachází Steak House bar s nabídkou steaků, rychlého občerstvení, kávy, pohárů a nápojů. Počet míst u stolu je 45. Dalším gastronomickým provozem je Club-vinárna s tanečním parketem a možností živé nebo reprodukované hudby.Může být zcela oddělen od prostoru restaurace s možností samostatného vchodu z parkoviště, s krásným výhledem na Brno a přímým vstupem na terasu. Hosté mohou využít billiard, stolní fotbal a el. šipky. Kapacita baru je 80 míst u stolu.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Myslivna - kontakty

Adresa:

Hotel Myslivna***
Nad Pisárkami 1
623 00 Brno

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E: email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.