Design Hotel Noem Arch

Jihomoravský kraj

Jedinečný Design Hotel Brno NOEM ARCH v Brně - Králově Poli symbolizuje loď zakotvenou v přístavu a nabízí širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování originální lodní kajuty (pokoje). K dispozici je Vám 12 posádkových dvoulůžkových kajut, 5 luxusních důstojnických dvoulůžkových kajut a 1 exkluzivní kapitánská kajuta - apartmán. Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, wifi připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Součástí Design Hotelu NOEM ARCH jsou konferenční prostory s celkovou kapacitou až 250 osob. Nabízíme Vám atraktivní, moderní a osobité pojetí interiéru, konferenční prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, black-outy k úplnému zatemnění a klimatizací. Zároveň jsou prostory také víceúčelové. K dispozici je Vám také exkluzivní Sky Lounge pro konání menších privátních jednání anebo stylový Cocktail bar Podpalubí kapacita až 50 osob.

Restaurace NOEM ARCH nabízí menu moderní světové kuchyně, ale znovu také objevuje zapomenuté i tradiční recepty české národní kuchyně. Veškerá jídla připravujeme vždy z kvalitních surovin, bez používání polotovarů, s maximálním důrazem na čerstvost, sezónnost a regionální dostupnost. Nabízíme širokou škálu gastronomických zážitků. K využití je také jedinečná letní terasa s kapacitou 70 míst.

Design Hotel Noem Arch nabízí aktivní vyplnění volného času jak pro hotelové hosty, tak i pro další návštěvníky komplexu. Připravili jsme pro Vás golfové simulátory, USSPA Wellness Centrum.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Design Hotel Noem Arch
Cimburkova 9
612 00 Brno - Královo Pole

Kontakty:

T: 420 541 216 160
E:  info@noemarch.cz
W: www.noemarch.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.