OREA Wellness Hotel Santon***

Jihomoravský kraj

Hotel se nachází v příjemném rekreačním prostředí , na břehu Brněnské přehrady. Na kraji Brna, uprostřed přírody. Najdete u nás všestranné zázemí pro konference, školení, semináře, sympózia, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním na rozlehlé terase s výhledem na jezero. Netradiční perličkou večírku může být také projížďka parníkem včetně kompletního cateringu.

K dispozici je Vám celkem 105 vkusně zařízených pokojů, 5 apartmánů a jeden pokoj pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybave LCD SAT TV, telefonem, lodžíí. Všechny pokoje mají zdarma přístup na wifi.

V nově rekonstruovaných konferenčních prostorách najdete konferenční sál až pro 250 osob a menší salónky Špilberk, Svratka, Svitava, Veveří a Morava pro 20 - 60 osob. Samozřejmostí je kompletní AV technické vybavení.

Dopřejte si báječný odpočinek v relaxačním wellness centru, umístěném přímo v hotelu. Čeká na vás saunový svět (tropická, finská a selská sauna s parním nárazem), parní lázeň, spůná oxyterapie, privátní whirlpool, fitness, kolagenová solária, relaxační bazén....

OREA Wellness Hotel Santon disponuje dvěma velkými parkovacími plochami, které jsou zcela zdarma, monitorovány kamerovým systémem, multifunkčním hřištěm, kde si můžete protáhnout tělo při tenisu či volejbalu, nebo si zahrát petanque.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Santon - kontakty

Adresa:

Hotel Santon***
Přístavní 38
635 00 Brno-Bystrc

Kontakty:

tel.:    546 124 444
e-mail: santon@santon.cz
web: www.santon.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.