Univerzitní Kino Scala

Jihomoravský kraj

Univerzitní kino Scala je jednosálové kino v úplném centru Brna, které funguje od roku 1929. V roce 2013 jeho provoz převzala Masarykova univerzita. Kino nabízí své prostory pro pořádání konferencí, přednášek a kulturních událostí.

K dispozici je velký sál s balkónem, rozlehlé dvoupatrové foyer a profesionální konferenční technika včetně kinoplátna s projekční plochou 11,4 x 4,8 m. Kapacita sálu činí 475 míst (po uzavření balkónu 332 míst). V objektu se nachází kavárna, jejíž cateringové služby mohou být po domluvě rovněž využity.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Univerzitní Kino Scala
Moravské náměstí 3
602 00 Brno

Kontakty:

T: 420 721 575 746
E:  email
W:  web


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.