Hotel Sluneční Dvůr****

Jihomoravský kraj

Nabízíme Vám příjemné ubytování, posezení v restauraci nebo vinárně s petanque dráhou. Připravíme Vám také svatbu, uspořádáme firemní akci, ples, raut, zajistíme promoci. Předností hotelu je blízkost letiště Brno Tuřany a výborná dostupnost do centra města Brna.

Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů s celkovým počtem 53 lůžek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize.

Konferenční místnost s kapacitou 60 osob je vybavena prezentační a multimediální technikou pro Vaše maximální pohodlí a nejvyšší spokojenost. Technické vybavení: digitální projektor, flipchart, laserové ukazovátko, připojení k internetu (WiFi)... Vše dokonale připravené pro Vaši prezentaci.

Máte chuť posedět si v létě s přáteli na terase, strávit příjemnou večeři s rodinou či jen tak si v zimě zajít na svěřené víno a vychutnat si příjemnou atmosféru u hořícího krbu? To vše Vám nabídne naše restaurace ve Slunečním dvoře. Samozřejmostí je zajištění veškerého sortimentu chlazených i teplých nápojů, drobného občerstvení i jídel, popř. rautu. Parkovací místa se nalézají přímo u Slunečního dvora.

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Sluneční Dvůr - kontakty

Adresa:

Hotel Sluneční Dvůr****
Přemyslovo náměstí 26
627 00 Brno

Kontakty:

tel.: 545 211 442
e-mail: info@slunecnidvur.cz
web: www.slunecnidvur.cz

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.