Hotel Voroněž

Jihomoravský kraj

Největší a nejmodernější kongresové centrum v Brně s kvalitním ubytováním ve 368 pokojích u výstaviště Vám nabízí Orea Hotel Voroněž. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají, jejíž zastávka je 150m od hotelu. Výborný oběd či večeři si můžete dopřát v jedné ze tří hotelových restaurací - Atrium, Grill bar Gourmet či A La Carte.

Orea Hotel Voroněž Vám nabízí ubytování ve 368 komfortních pokojích v kategoriích Standard, Superior, Executive, Junior a Business Suite s bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními programy, minibarem a koupelnou s vanou a toaletou.

Kongresové centrum Orea Hotelu Voroněž je jedno z největších v regionu a nabízí nejmodernější technické vybavení3, vysokou variabilitu a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách zdarma. V hotelu naleznete 39 plně klimatizovaných konferenčních prostor s celkovou kapacitou až pro 1 000 osob. Pro svá obchodní jednání, firemní akce či soukromé oslavy můžete využít variabilní salónky nebo některou z našich restaurací. Hotel je bezbariérový a zaparkovat můžete na jednom z jeho 2 parkovišť.

O gurmánské zážitky se postaráme v našich 3 restauracích. Restaurace A La Carte poskytuje špičkové gastronomické služby a bohatou nabídku vín a v restauracích Grill Bar Gurmet a Atrium Vás pohostíme pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně. K setkání s přáteli nebo obchodními partnery Vám poslouží Lobby Bar.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Voronez
Křížkovského 458/47
603 73 Brno

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.