Lázeňský Resort Savoy Westend****

Karlovarský kraj

Lázeňský a hotelový resort Savoy Westend Hotel se nachází v elitní historické části Karlových Varů. Spojuje unikátní historii, která se datuje od roku 1897, s dnešními mezinárodními hotelovými standardy na pětihvězdičkové úrovni. Unikátní původní architektura a přirozená krása okolních lesů se zde snoubí v harmonii s tradiční i moderní balneologií. Skládá se z pěti secesních vilových domů: Savoy, Artemis, Kleopatra, Carlton, Rusalka.

Savoy Westend hotel nabízí ubytování ve 104 luxusně zařízených pokojíchv celkem pěti kategoriích a 12 jedinečných apartmánů.

Hotel nabízí konferenční místnost o celkové kapacitě 66 osob, vybavenou moderní konferenční technikou. Místnost disponuje denním světlem s možností zatemnění. Součástí sálu je i venkovní terasa. Pro menší firemní akce je možné využít 3 jednotlivě oddělitelné konferenční místnosti o celkové kapacitě 41 osob. Pro venkovní akce je k dispozici zahradní terasa či palmová alej zakončená malým nádvořím.

V hotelu je možné vybrat si z celkem 4 restaurací. Savoy Restaurant s kapacitou pro 150 osob je určen především všem hotelovým a lázeňským hostům. Prostory luxusní à la carte restaurace Savoy Royal Restaurant jsou tvořeny třemi samostatnými salónky. Stylový denní a noční bar King´s Club je opravdovou chloubou hotelu Savoy Westend. Hledáte-li neformálnější až sportovní prostředí pro posezení se svými přáteli, pak můžete využít Sport Bar hotelu Savoy Westend.

Se svým lázeňským a wellness centrem Spa Afrodite, které patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným v České republice, je hotel Savoy Westend jedním z nejvyhledávanějších lázeňských zařízení v Karlových Varech, kde je hlavní důraz kladen především na intenzivní a profesionální lékařskou péči, diagnostiku a využití tradičních léčebných metod a přírodních léčivých zdrojů – minerálních pramenů, peloidů a rašeliny.

Resort nabízí také pestrou škálu sportovního a volnočasového využití. V areálu najdete bowling, indoor golf, kulečník a mnoho dalších aktivit. Využít také můžete hotelový bazén či fitness centrum.


 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Savoy Westend Hotel
Petra Velikého 16
360 01 Karlovy Vary

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.