Spa hotel Thermal****

Karlovarský kraj

Spa hotel Thermal je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách jehož kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst.

Spa hotel Thermal nabízí ubytování v 273 komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje i apartmány. V hotelu jsou 2 bezbariérové dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, satelitní TV, rádio, telefon, trezor, minibar, možnost připojení k internetu. V pokojích s balkónem Vás čeká krásný výhled na lázeňskou část Karlových Varů. Pokoje s francouzskými balkóny nabízejí výhled do parku.

Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1148 místy. 1000 míst je rozloženo mezi další dva sály a nespočet menších salonků, všechny s variabilním uspořádáním. Naše kongresové centrum je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí – od menších akcí komorního typu až po velké mezinárodní konference. Nespornou výhodou Spa hotelu Thermal je umístění všech služeb pod jednou střechou.

Pro chvíle odpočinku je připraveno naše balneo wellness centrum, kde se nachází krytý bazén, whirlpool, fitness, suchá finská sauna, infrakabina, parní lázeň a Kneippův chodník. Dopřejte si, vedle běžných denních aktivit, i něco prospěšného pro své zdraví. Načerpejte síly v prostředí našeho balneocentra. Vyberte si z pestré nabídky volně prodejných procedur – jako je: vířivá koupel, perličková koupel, podvodní masáž, klasická masáž atd.


 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Thermal
I. P. Pavlova 11
360 01 Karlovy Vary

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.