Hotel Arnika ***

Královehradecký kraj

Hotel Arnika *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonoš a Krkonošského národního parku nedaleko měst Vrchlabí, Janských Lázní, Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou.

Hotel je obdivován pro jednotný styl interiérů jak na pokojích tak i v prostorách restaurace a recepce. Kapacita hotelu je 60 lůžek Máme k dispozici 21 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje 3 apartmá pro 3 a 4 osoby. Do některých dvoulůžkových pokojů můžeme přidat přistýlku.

Náš hotel je vyhledávaný pro pořádání firemních akcí, seminářů, školení a prezentací. V příjemném prostředí našeho hotelu vám poskytneme kompletní servis při uspořádání vaší akce. Hotel nabízí několik konferenčních salonků, které jsou vybaveny moderním nábytkem s potřebným technickým vybavením. Kapacita salonků je od 15 do 30 osob. Wi-fi připojení v hotelu. Velká a Malá restaurace, s kapacitou do 55 osob, i salonek Praha jsou ideální prostory pro různé prezentace. Využít je možné také zastřešenou terasu s hotelovou zahradou.

Stylová restaurace s krásným interiérem dubového dřeva a dominantními kachlovými kamny má kapacitu 50 míst a druhá menší 24 míst. Obě místnosti jsou průchozí.

Hotel nabízí jedinečnou kombinaci blahodárných účinků prohřátí v infrasauně s relaxační masáží, plaváním ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a nebo jen odpočinek na lehátku....


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Arnika ***
Rudník 134
543 72 Rudník

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 View Larger Map

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.