Hotel VZ Bedřichov

Královehradecký kraj

Hotel je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro milovníky zimních sportů, především lyžování a zimní nebo letní horské turistiky a cykloturistiky. Hotel VZ Bedřichov je ideálním místem pro pořádání nejrůznějších firemních akcí nebo společenských akcí ve Špindlerově Mlýně. Kvalita pořádaných akcí je podtržena vlastním cateringem, který připravujeme podle individuálních požadavků klienta. Hotel disponuje celou řadou jednacích prostor. Prostory lze variabilně uspořádat pro různé typy jednání, přednášek, školení, či společenských akcí.

Celková kapacita hotelu 313 lůžek, z toho 233 na hlavní budově a 80 lůžek a depandanci č. VI a VIII. Veškeré naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak se nekouří v celé ubytovací a stravovací části hotelu.

Lovecký salonek je určen pro setkání 10 až 15 osob a je vyzdobený loveckými trofejemi. Malý salonek v divadelním uspořádání pojme až 40 osob. Salonek a Jednací sál pro 40 – 80 osob. Kinosál je k dispozici pro větší skupiny, jeho kapacita je 147 sedadel. Společenský sál nabízí kapacitu až 240 osob podle druhu uspořádání. Salonek „Švejk“ je nejvhodnější k příjemnému posezení, pojme 60 osob a je využíván ke společenskému posezení, pořádání rodinných oslav a rovněž i k jednání.

Restaurace U Medvěda je velice vyhledávána pro pořádání společenských akcí spojených s tancem a občerstvením. Do stylové restaurace s příjemným interiérem ze dřeva s prvky krkonošské architektury, vybavené otevřeným krbem a množstvím loveckých trofejí (včetně medvěda) se vejde až 80 osob.

Pro relaxaci po náročném jednání můžete využít služeb našeho wellness centra. Ve wellness centru naleznete Vodní ráj – krytý bazén, tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. Součástí wellness centra je také wellness zóna, kde v rámci jednoho vstupu můžete vyzkoušet parní saunu nebo parní solnou saunu a poté se ochladit ledovou tříští. Součástí je také Kneippův chodník a dva whirlpooly. V nabídce wellness služeb jsou také dvě suché sauny a dvě solária. Pro aktivní vyžití je možné využít i nabídku vnitřních sportovišť jako tenisová hala, tělocvična, squash a fitness.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktny

Adresa:

Hotel VZ Bedřichov
Bedřichov 62
543 51 Špindlerův Mlýn

Kontakty:

tel.: 420 973 259 111
mail: email
web:  web

 


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.