Motel Charlie

Královehradecký kraj

Náš motel se nachází přibližně 12 km od Českého ráje v obci Kovač, přibližně na polovině cesty z Jičína do Hořic v Podkrkonoší (směr na Hradec Králové).

K dispozici je ubytování v příjemném prostředí penzionu nebo v soukromí přízemních chatek zasazených do přírodního prostředí s parkovou úpravou. Celková kapacita ubytovacího zařízení je 53 míst.

Pro firmy, sdružení i přátele uspořádáme akce dle individuálních požadavků. Zajistíme kompletní servis - catering, teambulding, individuální programy, hudební produkci (diskotéka, živá hudba, posezení s kytarou, harmonikou čiklavírem).Pro pořádání akcí poskytneme sál pro až 100 osob - ozvučení, promítací plátno, WiFi je samozřejmostí.

Ve volném čase je možno využít mnoho výletních tras do okolí. Pro teambuildingy je připraveno několik cyklotras či stezek pro inline brusle. Ráno si můžete zaplavat ještě před snídaní a nebo využít teplý večer a ponořit se do prosvíceného bazénu plného modré vody.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Motel Charlie - kontakty

Adresa:

Motel Charlie
Kovač 16
506 01 Jičín

Kontakty:

tel.: 420 212 240 792
mail:email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.