Hotel Esprit ***

Královehradecký kraj

Dovolujeme si Vás pozvat k relaxačnímu pobytu v Krkonošském Národním Parku, s využitím wellness centra a dalších služeb. Vhodné obzvlášť pro skupinové a firemní akce! HOTEL ESPRIT Je tvořen třemi zrekonstruovanými budovami, nacházejícími se v jednom z nejkrásnějších míst ve Špindlerově Mlýně, na konci údolí Sv. Petra. V létě se přímo nabízí možnost pěší a cyklo-turistiky po značených stezkách všech obtížností, v zimních měsících jsou zde ideální podmínky k lyžování.

Hotel Esprit nabízí pro skupiny i jednotlivce ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dále v pokojích třílůžkových a v apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sat. TV, telefonem. V apartmánech je minikuchyňka. Celková kapacita hotelu je 167 lůžek.

Pro firemní akce je k dispozici kongresová místnost pro 150 osob, vybavená konferenční technikou (DVD, projektor, projekční plátno, flipchart), dva salonky každý pro cca. 20 osob. Skupinám nabízíme uspořádání společenského večeru s živou hudbou, disko, steakové večeře, rauty, svatby, opékané sele, staročeskou zabíjačku. Ve spolupráci s agenturou Yellowpoint, dále nabízíme širokou škálu volnočasových aktivit, jako např. terénní čtyřkolky, slaňování, přemostění, obří houpačku a mnohé další. Samozřejmostí je parkování zdarma na hotelovém parkovišti.

Snídaně jsou podávané formou bufetu, obědy dle Vašeho přání (jednotné menu, nebo výběr a la carte) večeře jako 3- chodové menu, nebo á la carte. Firemním akcím navíc nabízíme možnost večeře formou bufetu, grilování nejen na letní terase či rautu.

Pro chvíle volného času a odpočinku je k dispozici Wellness centrum, sauna, whirpool, masáže, venkovní bazén,posilovna, nohejbalové hřiště, ohniště, dětské prolézačky, půjčovna lyží, stolní tenis, v dosahu půjčovna cyklistických kol, šipky, stolní fotbal, billiard.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní Informace

Adresa:

Hotel Esprit ***
Svatý Petr 78
543 51 Špindlerův Mlýn

Kontakty:

T: 212 240 792
E: email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.