Friesovy boudy

Královehradecký kraj

Nově zrekonstruovaný areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Svou polohou inspiruje ke kreativní práci a poskytuje neomezený prostor pro zábavu přímo na hřebeni našich nejvyšších hor. Najdete tu nejenom luxusní ubytování, wellness, konferenční místnosti s veškerou audio-video technikou, ale i skvělou gastronomii založenou na moderní české kuchyni a neopakovatelný zážitek z místně vařeného piva Fries! Přijeďte osvěžit mysl i těla vašich zaměstnanců!

Celková ubytovací kapacita je 120 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny internetovým připojením zdarma. Na obou patrech hotelu je malá kuchyňka s dřezem a mikrovlnou troubou. Vybrat si můžete mezi dvěma kategoriemi pokojů či prostorných apartmánů..

Využijte tři konferenční prostory s celkovou kapacitou 70 míst, outdoorové firemní aktivity, ozvučení všech vnitřních prostorů i prostranství před budovou. Vyberte z pestré nabídky cofee breaků, rautů, balíčků pro teambuldingové aktivity, či variací řízených degustací místně navařeného piva. Díky naší lokalitě nabízíme velké množství outdoorových aktivit.

Restaurace hotelu Friesovy boudy nabízí speciality české domácí kuchyně v moderním pojetí, které vás zaručeně uspokojí. Její kapacita je 90 míst. Součástí restaurace je i klub s krbem a pohodlnými pohovkami, kde můžete vychutnat šálek kávy či další nápoje z hotelové nabídky. Bar nabízí standardní nápojové menu obohacené o speciální alkoholické i nealkoholické koktejly, a také pivo Fries z vlastního pivovaru.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktny

Adresa:

Friesovy boudy
Strážné 95
543 52 Strážné

Kontakty:

tel.: 420 724 230 884
mail: email
web:  www.friesovyboudy.cz

 


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.