Hotel Panorama****

Královehradecký kraj

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel se nachází v Královéhradeckém kraji v Rychnově nad Kněžnou na konci vilové čtvrti v absolutně klidné zóně s výhledem na Orlické hory. Hotel je ideální pro pořádání firemních akcí s kapacitou do 90 osob, pro rodinnou dovolenou či relaxační pobyty. Nabízí relaxační centrum s nerezovým bazénem a vířivkou, saunu, služby nevidomého maséra, prvotřídní restauraci.

Celková kapacita hotelu je 67 lůžek, možnost 3 přistýlek. Celkem 25 prostorných dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a odděleným WC, s balkónem nebo lodžií, TV/SAT, telefonem, ledničkou s minibarem, trezorem, přípojkou na internet. K dispozici jsou také 3 čtyřlůžkové pokoje rodinného typu (2 ložnice), 1 třílůžkový pokoj o rozloze cca 40 m2 (ložnice + obývací pokoj), 1 luxusní apartmán o rozloze cca 100 m2 (luxusní vybavení, výhled na Orlické hory, koupelna s vanou pro 2 osoby, SAT, plazmová TV, lednička s minibarem, trezor).

Konferenční místnost s kapacitou pro 30 až 90 osob, vhodná pro pořádání firemních prezentací, školení, seminářů, konferencí, kongresů, rautů, abiturientských srazů a jakýchkoliv jiných podobných akcí. K dispozici je také Klubovna pro 10 až 15 osob, Salónek pro 15 - 22 osob (oddělená část restaurace, která může sloužit pro menší uzavřená jednání).

Klimatizovaná nekuřácká část restaurace (kapacita 42 míst) a oddělená kuřácká část (kapacita 24 míst). Široký výběr z české a mezinárodní kuchyně, vegetariánských jídel, nabídka specialit z čerstvých ryb.

Relaxační centrum hostům nabízí krytý nerezový bazén o velikosti 10 x 5 x 1,4 m, teplota vody 26 - 27°C, whirlpool, saunu s unikátním vyvíječem sněhu, tropickým deštěm a kádí s ledovou vodou.

Další služby hotelu: masáže poskytované nevidomým masérem (klasické, reflexologie nohy, manuální lymfodrenáž, čokoládová, medová, lávové kameny, aromatická masáž), kulečník, uzavíratelné parkoviště u hotelu.
Pro teambuildingy je možné využít hřiště na pétanque, kroket, ruské kuželky, oplocený areál u zahradní restaurace s dětskými atrakcemi, venkovní gril. Možnost zajistit tenisové kurty, minigolf, fotbalové hřiště s umělým trávníkem, sportovní halu, fitness centrum, motokáry, kuželky, bowling, hokejový stadion.


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Panorama****
Masarykova 941
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E: email

 Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.