Hotel TOMMY - CONGRESS & RELAX CENTER***

Královehradecký kraj

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v klidné příměstské části na Babí u Náchoda ve východních Čechách. V mezihoří Krkonoš a Orlických hor Vám představujeme netradiční hotel s originálními interiéry a zázemím pro práci i odpočinek.
Poloha i atmosféra rodinného hotelu Vám nabídnou nejen klidné prostředí pro Vaše pracovní záležitosti. Zároveň je hotel výchozím bodem pro výlety za krásami regionu Kladského pomezí, které Vám nabídnou vynikající podmínky pro outdoorové a teambuildingové aktivity.

K Vašemu pohodlí poslouží 30 luxusních dvoulůžkových pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Celková kapacita ubytovací části včetně přistýlek činí 68 osob. Všechny pokoje je možné uspořádat jako singl, twin nebo double. Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem.

Velkou předností Hotelu TOMMY jsou jeho konferenční prostory. Velký jednací sál představuje kapacitu až pro 200 delegátů, a to v divadelním uspořádání.
Tento prostor je možné rozdělit na dva menší jednací sály nebo malé salónky. Charakter rozložení kongresového sálu přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám. Nadstandardní kongresový sál disponuje denním světlem a několika druhy umělého osvětlení. Samozřejmostí je vybavení audiovizuální technikou.
Veškeré kongresové prostory jsou bezbariérové a plně klimatizované. Sál rovněž disponuje přísálím / foyer s hotelovou halou, kde je možné využít občerstvení v lobby baru.

Tým zkušených kuchařů a obsluha restaurace Hotelu TOMMY Vás zvou k příjemnému posezení. Útulná a netradiční restaurace v rustikálním stylu Vás přivítá svou jedinečnou atmosférou.
Nabídku pokrmů a nápojů Vám odprezentuje profesionální tým Hotelu TOMMY. Vaše chuťové pohárky budeme hýčkat těmi nejvybranějšími způsoby. Ve vstupní hale můžete využít rovněž lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy Tonino Lamborghini a domácích dezertů od prvotřídního mistra cukráře.

Po pracovně vytíženém dni jsme Vám plně k dispozici s nabídkou řady programů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí. Relaxační procedury Vám doporučí hotelový diplomovaný masér. Wellness centrum Vám nabízí krytý bazén, whirlpool, hydromasážní vana pro aromatické a bylinné koupele ve dvou, finskou a infra saunu.

 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel TOMMY
Kaštanová 205
547 01 Náchod - Babí

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.