David Wellness Hotel

Liberecký kraj

Hotel je situován v centru města přímo u lyžařského areálu, 100 m od lanové dráhy na Čertovu horu se sjezdovkou a běžeckými tratěmi. Ideální poloha hotelu umožňuje krásný výhled na skokanské můstky a sjezdovku a nabízí nejlepší podmínky k dennímu i nočnímu lyžování, v létě pak k turistice, cykloturistice či ke krátké pěší procházce.

Celková kapacita hotelu je 22 pokojů disponujících 51 lůžky a 34 přistýlkami. Pro firemní akce hotel nabízí konferenční salonek s maximální kapacitou 25-60 míst – dle rozložení stolů. Připojení k internetu pomocí LAN i WiFi (rychlost 8Mb), FullHD 3D projektor s připojením pomocí HDMI / VGA, velké motorické plátno o úhlopříčce více než 2m, možnost zatemnění elektrickými roletami, prostorové ozvučení, flipchart.

Možnost samotoče piva Gambrinus / Plzeň + samoobsluha celého baru zásobeného z naší restaurace a zajištění občerstvení dle individuálního požadavku


 

 

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontakty

Adresa:

David Wellness Hotel
Harrachov 188
512 46 Harrachov

Kontakty:

tel.: 420 481 529 393
mail: email
web:  web

 


 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.