Rokytka Snowhouse

Liberecký kraj

Rokytka Snowhouse je apartmánový dům s dlouholetou historií a tradicí. Dům je umístěn v krásné přírodní scenérii se širokými možnostmi sportovního vyžití i pro náročné hosty. Dům byl modernizován až do své dnešní moderní podoby tak, aby vyhověl požadavkům na ubytování a komfort hostů, Rokytka Snowhouse je svou polohou 50 metrů od lanovky ideálním místem pro teambildingy.

V objektu se nachází společenská místnost s krbem, až pro 50 osob. Je možné ji využít jako meeting room. Rokytka Snowhouse Vám nabízí komfortní a moderní ubytování v Rokytnici nad Jizerou. Našim hostům je k dispozici 21 různě velikých apartmánů, které jsou prakticky vybaveny a poskytují pohodlí všem hostům.

V okolí jsou k dispozici další možné aktivity jako např. bobová dráha, kuželky, geacaching či návštěva sklárny a muzea.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Rokytka Snowhouse

Rokytnice nad Jizerou 237
Rokytnice nad Jizerou
512 45

Kontakty:

T:  727 865 374
E:  info@rokytkasnowhouse.cz
W: www.rokytkasnowhouse.cz


 Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.