Zámecký Hotel Sychrov****

Liberecký kraj

Zámecký Hotel Sychrov se nachází na okraji Českého ráje v bezprostřední blízkosti státního zámku Sychrov. Klidné prostředí okolí hotelu zaručuje svým hostům pohodu od všedních starostí a pracovního shonu. Areál státního zámku Sychrov, který obepíná přilehlý anglický park s nejbohatšími botanickými sbírkami v České republice je yhledáváným místem procházek a poznání. I z tohoto důvodu je zámek Sychrov a hotel využíván k pořádání svateb, hostin a společenských oslav.

Zámecký hotel o kapacitě 86 lůžek zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma.

V hotelu kongresového typu, který je svým vybavením nejlepší v Libereckém kraji, lze uspořádat firemní jednání, semináře, sportovní akce, firemní večírky či kongres v jednom ze čtyř kongresových sálů o různých velikostech a kapacitě od 14 do 120 osob.

Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí.

V hotelu najdete útulný Bohemian Garnet restaurant s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto nabízíme gastronomii na vysoké úrovni.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Sychrov - kontakty

Adresa:

Zámecký Hotel Sychrov****
Sychrov
463 44 Sychrov

Kontakty:

T:  212 240 792
E:  email


 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.