Hotel U Holubů

Moravskoslezský kraj

Hotel je situován ve velmi klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd v Čeladné na úpatí hory Smrk. Upravené a pečlivě udržované prostředí s výhledem na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro pobyty jako je - rodinná rekreace, dovolená, víkendové pobyty, svatby (svatební hostina s ubytováním, venkovní svatební obřady), školy v přírodě, lyžařské kurzy, školení a firemní akce, jazykové kempy, taneční soustředění, fotbalové soustředění apod..

Stylový a upravený interiér dotváří jedinečnost našeho hotelu. Celková ubytovací kapacita je 24 lůžek a 13 přistýlek. Pro Vaše klidné spaní je připraveno několik typů pokojů a apartmánů.

Variabilita prostoru je Vám plně k dispozici. Hlavní sál s kapacitou 80 míst, samostatně uzamykatelná zimní zahrada s kapacitou 40 míst. Vybavení těchto prostor je: video, Hi-FI, TV, flipchart. Oddělená ubytovací část hotelu je nespornou výhodou. Komplexní organizační servis zahrnuje mimo jiné cateringové služby, zajištění doprovodných programů. Díky nádherné okolní přírodě je nabídka pro skupiny od 20 a 40 osob ideálním místem. Hotel s osobitou atmosférou a stylovým prostředím je rovněž oblíbeným dějištěm společenských událostí - recepcí, rautů, soukromých večírků, svateb, atd.

K dispozici je bar s kapacitou 18 míst. Dále prostorná restaurace s kapacitou až 90 míst, vhodná pro svatební tabule, školení, taneční soustředění, plesy apod. Součástí restaurace je zimní zahrada s kapacitou cca 40 míst, krbem a dětským koutkem. V letním období nabízíme návštěvníkům a rekreantům příjemné posezení na letní terase a altánku, v krásné přírodě, která je samozřejmou součástí našeho hotelu.

Přímo v areálu si můžete zahrát tenis na perfektně upravovaném antukovém povrchu. Pod hotelem je místo pro fotbalisty a jiné, nejen míčové hry. Výborné jsou podmínky pro milovníky turistiky, chůze s holemi Nordic Walking, cykloturistiky - Beskydy jsou rájem pro cyklisty (cyklotrasa vede přímo kolem penzionu), houbaření, koupání jak v přírodě tak i v bazénu. Nedaleko hotelu je 36-ti jamkové mistrovské golfové hřiště a ranč, kde je možnost jízdy na koni v kryté hale nebo venkovním kolbišti. Aquapark, posilovna, squash, speening, sauna, krytý bazén jsou k dispozici v blízkém okolí hotelu. Neodolatelné kouzlo zimy v Beskydech můžete zažít na Vaší zimní dovolené či firemní akci u nás.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel U Holubů - kontakty

Adresa:

Hotel U Holubů
Čeladná 0808
739 12 Čeladná

Kontakty:

tel.: 558 684 060
e-mail: recepce@uholubu.com
web: www.uholubu.com

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.