Hotel Elegance*** Superior

Olomoucký kraj

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. Díky sportovnímu centru je hotel vhodný i pro výjezdní školení a firemní akce.

Hotel nabízí 23 stylově zařízených pokojů s telefonem s přímou státní volbou, možností připojení k internetu, klimatizací na každém pokoji, plazmovou TV se satelitním přijímem, vlastní koupelnou s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů minibarem a ostatním vybavením dle mezinárodního standardu 4 hvězdového hotelu. Hotelový sejf v každém pokoji. Součástí některých pokojů jsou také balkony a terasy.

K dispozici pro Vás máme celkem 3 konferenční salonky o kapacitě do 20, 40 a 50 osob. Nabízíme Vám prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou. Ve školících prostorách nabízíme možnost drobného občerstvení formou coffee breaku stejně jako občerstvení v podobě velkolepého rautu dle přání zákazníka.

Restaurace nabízí pro své hosty až až 68 míst k sezení navíc také malý salonek, který Vám poskytne plné soukromí. Je možné jej využít pro pořádání večírků, rodinných oslav, promocí, svateb, pracovních oslav a dalších společenských akcí. Rezervace osobně, telefonicky, po internetu. Kapacita salonku je 16 míst.

Pro naše hosty nabízíme široké sportovní vyžití přímo v prostorách hotelu v každé roční období. K dispozici Vám jsou v našem sport & relax centru sportovní zařízení a prostory pro všechny možné sporty. Najdete zde např. whirpool (vířivou vanu), finskou, infra a parní saunu, solnou jeskyni, bazén, solární louku, masáže

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Eleganc- kontakty

Adresa:

Hotel Elegance*** Superior
Husitská 2
787 01 Šumperk

Kontakty:

tel.: 420 212 240 792
e-mail: email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.