Hotel Jezerka***

Pardubický kraj

Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivka, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Kapacita hotelu je 215 lůžek v 97 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Navíc hotel disponuje ubytovacími kapacitami v Depandance, která se nachází přímo pod hotelem Jezerka ve vzdálenosti cca 200 metrů. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt, který nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích standardu tří hvězdiček. Kapacita objektu je složena z dvanácti dvoulůžkových pokojů, dvou třílůžkových pokojů, jednoho dvoulůžkového pokoje pro imobilní a jednoho dvoulůžkového relaxačního pokoje s rohovou masážní vanou. Celková kapacita depandance je 34 lůžek.

Pro Vaše konference a firemní akce je Vám k dispozici Kongresový sál s kapacitou až 382 osob, 7 sálů a salonků s kapacitou od 14 do 127 osob. Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami.

Součástí hotelu jsou restaurace s kapacitou pro 160, resp. 28 osob, dvě vinárny (40-60 osob).

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice (25 m), laserová střelnice, herna.

To vše vytváří ideální prostředí pro konání vašeho kongresu, sportovní nebo teambuildingové akce či rodinné rekreace.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Jezerka - kontakty

Adresa:

Hotel Jezerka***
Ústupky 278
538 07 Seč - Ústupky

Kontakty:

tel.: 469 676 327
e-mail: krivohlava@jezerka.cz
web: www.jezerka.cz

 


View Larger Map

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.