Hotel SPORT Zruč****

Plzeňský kraj

Náš nově otevřený čtyřhvězdičkový Hotel SPORT Zruč se nachází v klidné zalesněné oblasti obce Zruč - Senec přibližně 7 km od centra Plzně. Díky své poloze je hotel výborně dostupný jak osobním autem, tak městskou hromadnou dopravou. K dispozici je samostatné parkoviště na oploceném pozemku.


Hotel má 25 luxusně vybavených pokojů, každý pokoj je vybaven TV, minibarem, telefonem s přímou volbou, připojením k internetu. Celková kapacita hotelu včetně všech přistýlek je 70 osob.

Konferenční sál s kapacitou 82 osob je vybaven audiovizuální technikou, zrcadlovou stěnou a přímým vstupem na terasu. Sál má vlastní sociální zázemí a šatny se sprchami, čímž je zaručen ničím nerušeným průběh Vaší akce.

V naší elegantní restauraci můžete ochutnat jídla české i mezinárodní kuchyně. K dobrému jídlu samozřejmě patří kvalitní víno, které si můžete vybrat z vinného lístku. V letních měsících si můžete vychutnat sklenku dobrého vína či piva na naší letní terase.

Hotel je součástí uzavřeného komplexu s 5 velice kvalitními antukovými tenisovými kurty s umělými lajnami, dále 2 antukovými kurty na volejbal/nohejbal, 2 pískovými kurty pro beachvolejbal, víceúčelovým hřištěm s umělou plochou pro všechny míčové hry, minigolfem s 18 jamkami a hřištěm na petangue. V holelu můžete využít služeb Relax centra s kompletně vybavenou posilovnou, saunou, vířivkou a širokou nabídkou masáží od našich zkušených masérů.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015, konferencniakce.cz.