Hotel Ambassador - Zlatá Husa*****

Hlavní město Praha

Hotel Ambassador - Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v centru Prahy, přímo na václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Je ideální pro jednotlivce, skupinovou i kongresovou turistiku. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů. Hotel umožňuje svým hostům obdivujícím historické památky centra Prahy jedinečné spojení relaxace a oázy klidu v luxusním Ambassador Thai & Wellness Clubu. Hotel Ambassador nabízí unikátní historické konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni.

Luxusní ubytování v hotelu v Praze na Václavském náměstí poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Celkem nabízíme ubytování ve 162 luxusních klimatizovaných pokojích včetně 32 apartmá. 37 pokojů je s výhledem na Václavské náměstí. Všechny pokoje jsou unifikované, zařízené v secesním stylu s použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů. Jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a SAT televizí. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, beauty zrcadlo a vysoušeč vlasů.

Hotel Ambassador nabízí unikátní historické konferenční prostory přímo v centru města na Václavském náměstí. Důstojný Kongresový sál Ambassador a další reprezentativní konferenční místnosti a restaurace jsou ideálním místem k pořádání významných společenských událostí, kongresů, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, seminářů, školení, módních přehlídek, banketů, svateb či koktejlů. Veškeré konferenční prostory mají k dispozici Wifi připojení ZDARMA, jsou klimatizovány a vybaveny nejnovějším technickým zařízením k maximální spokojenosti klientů. Konferenční kapacita hotelu činí 1500 osob.

V hotelu Ambassador naleznete útulný Lobby bar, luxusní restauraci Halali, Thajskou i tradiční českou restauraci Plzeňská Rychta. Ve všech našich restauracích nabízíme příjemné posezení pro skupiny i jednotlivce. Vybírat si můžete z jídelních lístků a speciálních měsíčních i denních gastronomických nabídek.

Luxusní Ambassador Thai & Wellness Club v Praze nabízí celou řadu masáží a wellness procedur. Patří k nim thajské masáže prováděné thajskými profesionály, indické masáže Ajurveda a množství klasických masáží, relaxačních koupelí a krášlících zábalů. Klienty čeká nevšední atmosféra komfortně vybavených prostor s vlastní koupelnou u každé thajské masáže či wellness procedury. Ke špičkové kvalitě přispívá používání produktů jedné z nejkvalitnějších kosmetických relax značek Rituals Cosmetics.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Aquapalace Hotel - kontakty

Adresa:

Hotel Ambassador Zlatá Husa*****
Václavské náměstí 5-7
111 24 Praha 1

Kontakty:

T: 212 240 792
E: email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.