Erbia Congress Centrum & Aureole Fusion Restaurant and Lounge

Hlavní město Praha

Společnost City Congress si Vám dovoluje představit nejvýše položené kongresové centrum v Praze. V posledním 27.patře budovy City Tower se nachází celkem 600m2 variabilních a prestižních prostor, které jsou Vám k dispozici.

Sály jsou možné libovolně upravit a sestavit tak ideální možnost přímo na míru pro spokojenost klienta. Jakákoliv běžná konference a společenská akce se díky tomuto výjimečnému prostředí a našim exklusivním službám, doplněné o catering Aureole Fusion Restaurant and Lounge se stane nezapomenutelným zážitkem.

Hlavní myšlenkou konceptu restaurace Aureole je jedinečnost a komplexnost celého zážitku z Vaší návštěvy. Ničím nerušeni, jako v oblacích, můžete zasednout ke stolu a vybrat si z nabídek menu světové a asijské kuchyně ve stylu Fusion Cuisine.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Erbia Congress Centrum
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

Kontakty:

T:  420 777 020 969
E:  emailRozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.