Hotel Dolce Villa****

Hlavní město Praha

Dolce Villa Hotel nabízí ubytování blízko letiště Praha. Jeho výhodná poloha umožňuje výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Dolce Villa poskytuje komfortní ubytování v 21 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, včetně bezbariérového přístupu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a připojení k internetu. Součástí ceny pokoje je snídaně formou bufetu s bohatým výběrem ze studeného a teplého občerstvení. Hotel se nachází v údolí chráněného parku Divoká Šárka, kromě útulně zařízených pokojů Vás tak potěší i pohledem na okolní přírodu.

Hotel je vhodný pro pořádání firemních akcí, konferenčních akcí, školení, ale také je často využíván pro pořádání svateb (formou svatba - vše na jednom místě) a narozeninových oslav. Hosté si mohou odpočinout při masážích, kosmetických procedurách, sportu nebo při procházce v přilehlém přírodním parku Divoká Šárka. Díky své poloze blízko letiště Praha nabízí Dolce Villa komfortní způsob jak snoubit pracovní cestu s příjemným odpočinkem na klidném místě.

Hotel Dolce Villa nabízí 5 konferenčních místností s celkovou kapacitou 200 osob. Při pronájmu prostor poskytuje hotel veškeré konferenční vybavení zdarma: projekční techniku, projekční plátno, CD, DVD a VHS, flipchart a internetové připojení. Zákazníci mohou využít parkovacích míst ve dvoře hotelu nebo v podzemních kamerově střežených garážích.

V rámci konferenčních služeb připravujeme kompletní gastronomický servis, který respektuje klientovy požadavky a přání. Rádi Vás provedou jejich prostory a vytvoří Vám nezávaznou kalkulaci s nabídkou pro raut, banket, bufet, coffee break nebo akci s výběrem á la carte.

Pro případnou večerní zábavu může hotel nabídnout bowling, elektronické šipky, stolní fotbálek, nebo může zajistit libovolné další aktivity typu casino, degustace piva, vína nebo doutníků či jiný tematický večer.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Dolce Villa****
Nebušická 93
164 00 Praha 6

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014.