Hotel DUO****

Hlavní město Praha

Hotel DUO v Praze Vám nabízí výjimečný komfort a širokou nabídku služeb. Nezáleží na tom, zda jste na výletě nebo na obchodní cestě, vždy budete spokojeni. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště přímo před hotelem určené pro osobní automobily i autobusy.

Hotel nabízí 647 kimatizovaných pokojů ve dvou budovách. Interiéry jsou zařízeny dřevěným nábytkem v barvě růží, pracovními stoly, židlemi, konferenčními stolky, mosaznými lampami, červenými koberci, závěsy s oranžovým vzorem a v pokojích je k dispozici vybavení na vaření kávy/čaje, mini bar, satelitní televize, telefon s přímou volbou a vysoušeč vlasů. V koupelnách najdete buď vanu se sprchou anebo sprchový kout.

Kongresové centrum hotelu DUO je ideálním místem pro pořádání Vašich konferencí, obchodních jednání, společenských a incentivních akcí. Hotel disponuje kongresovými prostory, kde je k dispozici 1 velký sál s kapacitou až 350 osob v divadelním uspořádání a 5 menších salonků s kapacitou od 10 do 60 osob, které nabízejí kvalitní zázemí pro všechny typy akcí. Sály jsou vybaveny moderní konferenční a komunikační technikou.

Folklorní á-la-carte restaurace Formanka se specializuje na tradiční českou kuchyni. Restaurace Gourmet je dobře známá svým širokým výběrem vynikajících specialit mezinárodní kuchyně a nejlepšími českými jídly a víny (restaurace je otevřena na vyžádání nebo při zvláštních příležitostech). Mezi našimi hosty jsou velmi oblíbené i pro svoje příznivé ceny. Snídaně se podávají v restauraci Praha a Galerie. V letním období podáváme ve venkovní zahrádce Pivní Zahradě česká piva spolu s výběrem teplých i studených jídel a s několika druhy pizzy.

Pro chvíle pohody je k dispozici velký krytý bazén, sauna, posilovna, ricochet a AMF bowling (12 drah). Dále je k dispozici kadeřnictví, masáže (thajské a klasické), manikúra, pedikúra a široká nabídka kosmetických služeb. Hosté, kteří hledají vzrušení ve hře, mohou využít služeb kasina.



Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel DUO****
Teplická 492/19
190 00 Praha 9

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.