Hotel DUO****

Hlavní město Praha

Hotel DUO v Praze Vám nabízí výjimečný komfort a širokou nabídku služeb. Nezáleží na tom, zda jste na výletě nebo na obchodní cestě, vždy budete spokojeni. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště přímo před hotelem určené pro osobní automobily i autobusy.

Hotel nabízí 647 kimatizovaných pokojů ve dvou budovách. Interiéry jsou zařízeny dřevěným nábytkem v barvě růží, pracovními stoly, židlemi, konferenčními stolky, mosaznými lampami, červenými koberci, závěsy s oranžovým vzorem a v pokojích je k dispozici vybavení na vaření kávy/čaje, mini bar, satelitní televize, telefon s přímou volbou a vysoušeč vlasů. V koupelnách najdete buď vanu se sprchou anebo sprchový kout.

Kongresové centrum hotelu DUO je ideálním místem pro pořádání Vašich konferencí, obchodních jednání, společenských a incentivních akcí. Hotel disponuje kongresovými prostory, kde je k dispozici 1 velký sál s kapacitou až 350 osob v divadelním uspořádání a 5 menších salonků s kapacitou od 10 do 60 osob, které nabízejí kvalitní zázemí pro všechny typy akcí. Sály jsou vybaveny moderní konferenční a komunikační technikou.

Folklorní á-la-carte restaurace Formanka se specializuje na tradiční českou kuchyni. Restaurace Gourmet je dobře známá svým širokým výběrem vynikajících specialit mezinárodní kuchyně a nejlepšími českými jídly a víny (restaurace je otevřena na vyžádání nebo při zvláštních příležitostech). Mezi našimi hosty jsou velmi oblíbené i pro svoje příznivé ceny. Snídaně se podávají v restauraci Praha a Galerie. V letním období podáváme ve venkovní zahrádce Pivní Zahradě česká piva spolu s výběrem teplých i studených jídel a s několika druhy pizzy.

Pro chvíle pohody je k dispozici velký krytý bazén, sauna, posilovna, ricochet a AMF bowling (12 drah). Dále je k dispozici kadeřnictví, masáže (thajské a klasické), manikúra, pedikúra a široká nabídka kosmetických služeb. Hosté, kteří hledají vzrušení ve hře, mohou využít služeb kasina.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel DUO****
Teplická 492/19
190 00 Praha 9

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.