greenYacht Hotel & Restaurant****

Hlavní město Praha

Hotel greenYacht je jedinečný projekt v centru evropského velkoměsta. Obrovská, 80 metrů dlouhá jachta golfového entusiasmu, pohody a kulinářských požitků. Prvotřídní čtyř "kotvičková" hotelerie, wellness duše a těla spojený s kosmopolitní vltavskou metropolí.

Hotel greenYacht nabízí ubytování ve třech typech luxusních 4-hvězdičkových 4-kotvičkových kajut, 34 pokojů hotelového typu (včetně devíti luxusních apartmánů. Kouzlo jejich originálního zařízení Vás přenese do modrých dálek s vůní moře a křikem racků, stejně tak jako do zeleně golfových hřišť. Všechny pokoje mají samostatně regulovatelnou klimatizaci. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení. Pravý požitek ze spánku Vám přinesou kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři.

Nabízíme Vám reprezentativní prostory v klidné oáze v centru Prahy s unikátní atmosférou a s exkluzivním servisem. Můžeme Vám nabídnout jednotlivé prostory s různou kapacitou a bohatou škálou služeb, které rádi přizpůsobíme Vašim přáním. Captain's Club (do 20ti osob), Golf Bar s divadelním sezením pro 120 osob, Restaurant greenYacht (školní sezení 50 osob) Yacht Sun Deck, volná týková paluba o 520m2. V zimním obdobý umožňuje propojení Restaurace a Golf Baru společenské akce až pro 250 osob. Prostory je možné doplnit o zastřešenou část horní paluby. Prostory restaurace, golfbaru a zastřešené letní/zimní zahrady umožňují večírky a konferenční akce až pro 400 osob.

Vaše kulinářská přání, a to i individuální, budou splněna naším šéfkuchařem a jeho týmem, kteří Vás rádi pohostí vybranou mezinárodní a moderní českou kuchyní v naší greenYacht Restaurant. V Golf Baru Vám zkušení barmani namíchají nápoj z bohaté řady koktejlů, při jehož popíjení si vychutnáte nejen jej, ale i majestátní panorama Hradčan. V létě Golf Bar nabízí i speciality na grilu, které je možno vychutnat jak na zadní terase tak na terase Sun decku.

Toužíte-li po odpočinku, naše Aquarama wellness s dvěma saunami a nabídkou masáží je tu pro Vás.


Speciální nabídka: Uspořádejte svou konferenci v historickém centru Prahy a odměňte se večerní vyhlídkovou plavbou na palubě greenYacht Hotel & Restaurant Prague! Více informací nalezente zde.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

greenYacht Hotel & Restaurant****
U Libeňského mostu 1
180 00 Praha 8

Kontakty:

T.: 420 212 240 792
E.: email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.