Hotel Green Garden****

Hlavní město Praha

Hotel Green Garden je situován v neorenesanční budově pocházející z roku 1894 a v současné době v sobě kombinuje historický půvab s moderním stylem v srdci Prahy. Hotel Green Garden nabízí ideální podmínky pro pořádání firemních mítinků, školení a prezentací, dále slavnostních večeří, svatebních hostin a soukromých večírků.

Čtyřhvězdičkový Hotel Green Garden nabízí 60 elegantně zařízených pokojů. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále pak Rodinný Suite a Business Suite. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně vybavené, aby zaručili pohodlný a odpočinkový pobyt. Každá koupelna je originálně navržená v odlišném květinovém vzoru. Některé pokoje v nejvyšším podlaží nabízí překrásný výhled na Pražský Hrad.

Pro firemní akce jsou k dispozici 2 salónky a zimní zahrada. Salonek Praha je vhodný pro menší obchodní jednání nebo prezentace. Výhodou tohoto prostoru je dobré denní osvětlení a vlastní vstup přímo z hotelové haly. Maximální kapacita salonku je 30 osob. Pokud hledáte vhodný prostor pro soukromé večeře nebo malé firemní mítingy, Dámský salonek je ta správná volba. Tento elegantní salonek pojme 16 lidí a je perfektním místem pro manažerská setkání nebo slavnostní rodinné večeře. Naše malebná Zimní zahrada je dokonalým místem pro konání obchodních prezentací. Se svojí unikátní dekorací a zatahovací střechou, poskytující velmi dobré denní osvětlení, obohatí Váš mítink speciální atmosférou. Maximální kapacita zahrady je 60 osob.

Restaurace hotelu Green Garden situovaná v malebné Zimní Zahradě je ideálním místem pro romantickou večeři při svíčkách. Originální interiér restaurace včetně květinové výzdoby vytváří neopakovatelnou atmosféru. Restaurace nabízí české i mezinárodní speciality včetně vynikajících steaků a domácích dezertů.

Po dlouhém dni plném vzrušujících zážitků najdete svůj klid v hotelovém relaxačním centru. Vyzkoušejte rehabilitační nebo relaxační masáž poskytovanou našimi profesionálními maséry. Sauna je k dispozici suchá nebo parní.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Green Garden****
Fügnerovo náměstí 4
120 00 Praha 2

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2014.