Konferenční Centrum GreenPoint

Hlavní město Praha

Klidné a inspirativní místo Konferenčního centra GreenPoint, Praha nabízí čtyři moderní konferenční sály a školící místnosti s návazností na terasu a zahradu.

Konferenční centrum GreenPoint nabízí čtyři variabilní konferenční a školící sály s návazností na terasu s celkovou kapacitou cca 250 míst. Sály konferenčního centra jsou klimatizované a díky své variabilitě umožňují mnoho variant uspořádání zasedacího pořádku. Dle požadavků klienta jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou. Součástí našich služeb je také zajištění kompletního gastronomického servisu. 

Centrum nabízí skloubení pracovního prostoru špičkově vybavených interiérů s klidem a pohodou přilehlé zahrady. Ta také vybízí k využití pro volno časové a doplňkové aktivity: petanque, kroket apod.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní Informace

Adresa:

Konferenční Centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10, 100 00

Kontakty:

tel.: 274 775 726
e-mail: email
web: web

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.