Hotel Iris Eden

Hlavní město Praha

Iris hotel Eden je čtyřhvězdičkový hotel na Praze 10 umístěný v severní části komplexu EDEN ARENA, fotbalového stadionu Sk Slavie Praha. Moderní hotel postavený na přelomu 2008/2009 je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Eden Arena, největšího a nejmodernějšího stadionu v České republice. V těsné blízkosti je jedno z největších shopping center v Praze (Obchodní centrum Eden).

Hotel Iris Eden V praze 10 je velmi klidný a příjemný hotel, který disponuje 150 pokoji, které disponují veškerým konfortem. Na všech pokojích je k dispozici Wi-fi připojení zdarma, pokojová služba, klimatizace, nebo například zvukotěsná okna, která Vám zajistí ničím nerušený odpočinek.

Hotel take může nabídnout konferenční prostory, které jsou vhodné například pro pořádání workshopů, konferencí, meetingů, galavečerů, atd. Můžeme Vám nabídnout tři sály, jejichž celková kapacita čítá 200 osob. S kapacitou sálů, díky oddělovacím příčkám, se dá manipulovat a to tak, že jsou rozděleny na sály A,B a C. Při rozdělení sálů je rozložení: Sál A 120 osob, Sál B 40 osob a Sál C 40 osob. V konferenčních sálech je veškeré technické vybavení, jako jsou promítací plátno, projektor, LED TV po celém obvodu sálů pro lepší viditelnost, mikrofony, zvukotechnika, flipchart a Wi-fi připojení.

Iris Hotel Eden nabízí 2 prostorné restaurace a lobby bar, kde můžete ochutnat jídla místní i mezinárodní kuchyně v moderní a příjemné atmosféře. Restaurace jsou nekuřácké a rovněž je možné využít bezplatné Wi-Fi připojení. Běhěm teplejších měsíců je venkovní terasa ideální volbou.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Iris Hotel Eden
Vladivostocká 1539/2
100 00 Praha 10

Kontakty:

T:  +420 222765765
E:  email
W:  web

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2016.