Hotel Jalta****

Hlavní město Praha

Hotel Jalta 4*de luxe na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Všechny tyto přednosti společně vytvářejí okouzlující a zároveň klidné prostředí.

Jakmile vstoupíte do svého pokoje v hotelu Jalta, otevře se před Vámi privátní svět plný klidu, v němž luxusní a bohaté vybavení vytvářejí elegantní, moderní pocit, přičemž respektují historické kořeny budovy. V úžasu nad krásným výhledem na historií opředené věhlasné Václavské náměstí si vychutnáte každou báječnou chvíli strávenou ve svém pokoji v hotelu Jalta. Celková kapacita hotelu je 94 pokojů, včetně 5 luxusních apartmánů.Pokoje disponují klimatizací, minibarem, safem, SAT TV, telefonem. Ve všech pokojích je možné připojit se na internet prostřednictvím WIFI zdaram.

Hotel Jalta se může pochlubit inspirativním a dokonale navrženým konferenčním centrem, které představuje ideální místo pro různé akce, od obchodních jednání a tiskových konferencí, přes módní přehlídky a recepce až po podnikové oslavy a koktejlové večírky. Světlé a prostorné konferenční foyer s balkónem dýchá elegancí a nabízí široký a otevřený výhled na Václavské náměstí. Celé klimatizované centrum, sestávající z Kongresového sálu Mucha a tří dalších sálů Mánes, Fila a Kupka, nabízí kapacitu až pro 250 hostů.

Restauraci COMO Mediterranean Restaurant & Café činí výjimečnou nejen její poloha přímo v historickém centru Prahy, na Václavském náměstí, ale i odlehčená středomořská kuchyně plná barev, vůní a samozřejmě lahodných chutí. Restaurace Como Vám nabízí kromě jedinečné kuchyně také mnoho skvělých nápojů za rozumné ceny. Je ideálním místem pro pracovní schůzky, osobní setkání i nezapomenutelné večírky. Jako jedna z mála restaurací Vám nabízíme široký výběr tradičních španělských předkrmů - tapas, jejichž původ sahá až k dobám kastilského krále Alfonza X. Hodí se jak k pracovní schůzce, tak i ke společenské zábavě.


Pro Vaši pohodlí a spokojenost nabízíme následující služby a zařízení:
. Personál hovořící světovými jazyky
. Služba kopírování a tisk dokumentů
. Praní a žehlení prádla
. Úschovna zavazadel, trezor pro úschovu cenných věcí
. Směnárna
. Parking
. 24-hodinová pokojová služba
. Concierge
. Limousine Service
. Masáže v prostorách hotelu
. Kasino

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Jalta****
Václavské náměstí 45 / 818
110 00 Praha 1

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.