Hotel Kampa****

Hlavní město Praha

Hotel Kampa – Stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy. Pro pořádání firemních akcí, školení či večírků nabízí originální pojetí v jedinečném stylu.

Hotel disponuje celkem 84 pokoji. Klidné a pohodlné ubytování hostů v hotelových pokojích je podpořeno vhodnou dekorací a malbou, měkké koberce a zatemňovací závěsy včetně pozornosti na dobrou noc přináší ubytovaným pohodu a klid. Z hotelových oken je výhled do přilehlého parku a na část centrální historické Prahy zvané Kampa. Hotelové pokoje jsou světlé, dostatečně vzdušné, zařízeny nábytkem v historickém stylu. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči, poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje.

V hotelu je několik kongresových prostor pro různé druhy konferencí, školení a firemní akce. Lákadlem hotelu je historický Rytířský sál s bohatou grandiózní výzdobou středověkých rytířů, která je využívána jako restaurace nebo prostor vhodný pro kongresy a semináře.
Rytířský sál
Velký kongresový prostor nabízí variabilní uspořádání konferenčních, jednacích a školících akcí až pro 100 účastníků. Výzdoba prostor je v rytířském stylu, odtud také název Rytířský sál. Úpravy interiéru gastronomické a kongresové části navrátily hotelu romantickou atmosféru z doby jeho vzniku na konci 17. století. Rytířský sál s replikami dobových zbraní, rytířského zbrojení a doplňků je právem považován jako jeden z exklusivních konferenčních prostor Prahy, kde mimo firemních akcí jsou pořádány svatby, hostiny a rauty.
Střelecký salonek
Výzdoba Střeleckého salonku muzejními kousky nabízí hostům neopakovatelné prostředí pro konání různých akcí firemního nebo soukromého charakteru. Různorodost výzdoby palnými a sečnými zbraněmi ze 17. století klienty přímo nadchne a celkově přispěje k atraktivnosti pořádané akce. Salonek je vhodný pro menší uzavřené společnosti.
Mušketýrský salonek
Mušketýrský salonek s dobovou výzdobou mušketýrských obleků, klobouků a kordů. Vraťte se s námi do dob Athose, Porthose, Aramise a d´Artagnana, vychutnejte atmosféru džentlmenství a okázalosti. Uspořádejte svoji akci právě u nás v neopakovatelné atmosféře dob dávno minulých. Salonek je ideálním místem pro různorodé firemní akce, setkání nebo prezentace. Soukromé oslavy nebo setkání můžete směrovat právě do našeho Mušketýrského salonku, kde naleznete klid, odpočinek a nezapomenutelné prostředí.
Michnův palác
Barokní Michnův palác s kašnou či atriem je skvostem celé Malé Strany a je součástí areálu Tyršova domu. Nacházejí se zde reprezentační a společenské prostory, vhodné pro libovolně velké společenské akce. Atrium lze využít především v letních měsících pro venkovní program, gril party nebo k uspořádání módních přehlídek. Prostory jsou členité a nabízejí mnoho možností jak pro pestré pohoštění v postranních sálech, tak i několik sálů k uspořádání kulturních či společenských akcí vč. přednášek a prezentací. Malé salónky je možné využít k prezentaci produktů či obchodním jednáním.

Rytířský sál hotelové restauraceodráží atmosféru konce 17. století. Původně se zde nacházela jízdárna.Dnes patří Rytířský sál díky bohaté výzdobě historickými zbraněmi a dekoracemi a díky interiéru s klenutými stropy k jedné z nejpřitažlivějších restaurací Prahy. Na hosty zde dýchá středověká atmosféra dotvářená citlivě volenou dobovou hudbou. Při troše štěstí se zde právě v době Vaší návštěvy může strhnout neopakovatelný rytířský turnaj za doprovodu krásných tanečnic a vystoupení tureckého fakíra.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Kampa****
Všehrdova 16
118 00 Praha 1

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.