Konferenční Centrum City

Hlavní město Praha

Konferenční centrum City (KCC) se nachází v rozvíjející se oblasti Prahy 4 - City, přímo u stanice metra (C) Pankrác a nákupního centra Arkády. KCC je díky své variabilitě vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí. Každý sál má své foyer, samozřejmostí je stálé wi-fi připojení k rychlému internetu a klimatizace ve všech prostorech KCC.

Sál Empiria, který je největší v KCC, je vhodný pro pořádání kongresů, konferencí, větších školení, banketů, rautů a dalších společenských akcí. Maximální kapacita sálu je 300 delegátů. Pro středně velké konference jsou k dispozici dva meší sály Panorama a Tower pro 80, respektive 90 osob.

Preferovaným partnerem KCC je společnost In Catering, www.incatering.cz , která zároveň provozuje přilehlou restauraci Cafe Empiria, V docházkové vzdálenosti (do 10 min) od KCC se nachází několik partnerských hotelů, jedná se o hotely kategorie ***/**** a celková kapacita pokojů přesahuje 800. V případě zájmu vám rádi zpracujeme nabídku ubytování.

V docházkové vzdálenosti (150 m) od KCC jsou dvě možnosti hromadného parkování, jedná se o podzemní parkoviště obchodního centra Arkády.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Konferenční Centrum City
Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4

Kontakty:

T:  +420 606 754 502
E:   email
W:  www.kc-city.cz

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.