Hotel Krystal

Hlavní město Praha

Hotel Krystal CDMS, nabízející levné ubytování v Praze, je moderní tříhvězdičkový hotel s kongresovým sálem pro 250 osob. Poloha na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka, blízký sportovně rekreační areál Džbán s koupalištěm, snadná dostupnost letiště Václava Havla Praha i metra A – stanice Nádraží Veleslavín, předurčuje hotel Krystal jako ideální místo pro ubytování turistů, obchodní klientely, skupin i pro organizaci kongresů, sympozií a odborných školení v Praze.

V jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech s vlastním WC a koupelnou, ledničkou, TV se satelitním příjmem, telefonem a balkonem je hostům k dispozici 596 lůžek.

Gastronomické služby v CDMS Krystal zajišťuje restaurace s jednorázovou kapacitou 160 míst. Hotel také poskytuje možnost parkování v garáži a na uzavřeném parkovišti až pro 88 vozů.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Krystal
J. Martího 2/407
162 00 Praha 6

Kontakty:

T:  420 220 563 411
E:  email
W:   webRozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.