Plaza Alta Hotel****

Hlavní město Praha

Čtyřhvězdičkový hotel Plaza Alta je záměrně navržen tak, aby odpovídal zájmům a potřebám hostů, kteří přijíždějí jak služebně, tak i jako turisté - nabízí totiž jedinečnou kombinaci komfortu a příznivých cen v klidném a dobře dostupném prostředí.

Všech 87 nově zmodernizovaných hotelových pokojů je vybaveno samostatnou koupelnou, klimatizací, bezplatným WiFi přístupem k vysokorychlostnímu internetu a minibarem. Náročnější hosté mohou požádat o pokoj na jednom ze tří exekutivní poschodí, kde je pro jejich pohodlí a odpočinek připraveno ještě širší spektrum služeb. Jako například minerální voda zdarma, možnost přípravy čaje a kávy dle libosti, župany výběr kosmetických přípravků.

Nová konferenční místnost s kapacitou 60 osob je umístěna v nejvyšším patře hotelu a nabízí tak velkolepé vyhlídky na Prahu. Díky bezplatnému Wi-Fi přístupu na internet a pohodlnému zařízení je tato konferenční místnost velmi vhodným prostředím pro obchodní jednání, školení a oslavy.

Nově otevřená 7 Tacos Restaurant and Café se zajímavě vytvořeným interiérem, který se nachází v přízemí hotelu, je ideálním místem k odpočinku po celodenním jednání nebo návštěvě památek. Hotelovým hostům i veřejnosti nabízí široký výběr z české, mexické a mezinárodní kuchyně. Díky vynikajícímu jídlu, pohodlným, kůží potaženým židlím a skvělé obsluze je 7 Tacos Restaurant and Café ideálním místem pro chutný oběd či večeři. Každé ráno od 6.30 do 10.30h je k dispozici bohatá snídaně servírovaná formou bufetu.

Hotel Plaza Alta nabízí svým hostům množství dalšího vybavení, které bývá obvyklé jen v těch nejlepších mezinárodních hotelech. Hoteloví hosté mohou bezplatně navštěvovat posilovnu a využít bezpečné podzemní garáže pro 17 vozů.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Plaza Alta Hotel****
Ortenovo náměstí 22
1170 00 Praha 7

Kontakty:

T:  420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.