Orea Hotel Pyramida ****

Hlavní město Praha

Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející se v blízkosti Hradčan s pěší dostupností areálu Pražského hradu. Dostupnost z centra městskou hromadnou dopravou trvá přibližně 15 minut. Poloha hotelu je výhodná také pro hosty cestující z letiště, které se nachází ve vzdálenosti 10 km od hotelu.

V Orea Hotelu Pyramida si můžete vybrat z 336 komfortních klimatizovaných pokojů a apartmánů s bezplatným Wi-Fi připojením, z nichž je 282 dvoulůžkových, 17 jednolůžkových, 21 třílůžkových pokojů, 12 apartmá a 4 pokoje pro hendikepované hosty.

Orea Hotel Pyramida je ideálním místem pro konání konferencí, kongresů a banketů v Praze, a to díky své poloze, multifunkčním prostorům, technickému vybavení, cateringovým a dalším doplňkovým službám nezbytným pro úspěšnou akci. Hotel disponuje 10 plně klimatizovanými konferenčními prostory, které pojmou až 1100 osob a rozkládají se na ploše 1200m2 s dodatečnou výstavní plochou 800m2. Samozřejmostí jsou kompletní konferenční služby na klíč, včetně zajištění cateringu a outdoorových programů. Neváhejte se svěřit do rukou našich odborníků.

V restauraci Bohemia se denně servírují bohaté snídaně ve formě bufetu. Při pobytu s polopenzí či plnou penzí se zde servírují i obědy a večeře. Restauraci je též možné proměnit v multifunkční konferenční sál s kapacitou 300 míst.

Relax centrum se nachází v přízemí hotelu a je možné si ho exkluzivně pronajmout. V našem relax centru naleznete bazén, fitness centrum, nabídku masáží či finskou saunu.

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Orea Hotel Pyramida ****
Bělohorská 24
169 00 Praha 6

Kontakty:

T: 233 102 111
E: email

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015.