Retro Music Hall

Hlavní město Praha

Retro Music Hall je prostorem využívaným pro firemní večírky, které neprahnou po upnutém luxusu, ale chtějí nabídnout svým hostům méně formální, však velmi příjemné a útulné prostředí s atmosférou poskytující v první řadě vysokou úroveň cateringu. Kapacita našich prostor je od 200 do 1000 osob!

Multifunkční prostor Retro Music Hall je známý i jako hudební klub, kterým je samozřejmě také. Avšak my jej nabízíme klientům jako neotřelé prostředí, kde nehrozí neosobní atmosféra různých výstavních ploch pronajímaných právě za účelem uspořádání večírků. Kapacita našich prostor je od 200 do 1000 osob, navíc s garancí nejkvalitnějšího zvuku v ČR!

Oproti konkurenčním prostorům si uvědomujeme skutečnost, že nenabízíme historií prosycený prostor, který zná každý. Díky tomu ale také naše cena za pronájem může být přijatelná opravdu všem. Nabízíme na trhu prostor, který má svojí atmosféru, kde se díky uskupení interiéru naši hosté cítí přirozeně, jsou pohromadě a přitom mají šanci si najít klidný koutek.Díky světově nejkvalitnějšímu profesionálnímu zvukovému systému jsme schopni nabídnout nejlepší zvuk v ČR.

K dispozici je i restaurace s kapacitou 160 až 180 míst podle rozložení stolů,z tohoto počtu je celkem 40 míst vyhrazeno v nekuřácké sekci.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Retro Music Hall
Francouzská 75/4
120 00 Praha 2

Kontakty:

T:  +420 606 824 005
E:   email
W:  www.retropraha.cz

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.