RockOpera Praha

Hlavní město Praha

Rock Opera Praga je unikátní prostor v areálu Pražské Holešovické tržnice, snadno dostupný městskou hromadnou dopravou i vlastním vozem. Budova Rockopery byla postavena na počátku 20. století, divadlo zde funguje od roku 1998. Divadlo je jediný pražský amfiteátr v uzavřených prostorách a díky své unikátnosti je vhodné pro pořádání představení, koncertů, přednášek, konferencí společenských akcí všeho druhu.

Celková kapacita divadla je 769 sedadel v aréně a 8 sedadel ve VIP loži. Pro různé předváděcí akce či netradiční konference je možné využít unikátní jevištní efekty, například hydraulické odklopení celého pódia a vchod do hlediště pod pódiem. Výhodou divadla celého prostoru je i tenká hranice mezi hledištěm a jevištěm, diváci či účastníci akce se tak mohou stávají součástí děje. K dispozici je taktéž foyer, bar, šatny a menší baletní sál.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Rock Opera Praha
Komunardů 306/1
170 00 Praha 7

Kontakty:

T:  +420 730 515 055
E:  email
W:  web

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.