Hotel Selský dvůr****

Hlavní město Praha

Romantický rodinný hotel obklopený zelení se nachází v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut jízdy od historického centra autem nebo městskou dopravou. Budova hotelu pochází z 18. století a dnes je chráněnou kulturní památkou. Hotel nabízí skvělou gastronomii, konferenční prostor, wellness centrum a zahradní atrium.

Hostům nabízíme ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, wifi připojení zdarma, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou orientované do zahradního atria nebo s výhledem do zeleně. K pohodlnému a zdravému spánku jsou všechny pokoje vybaveny novými, zdravotními a antialergenními matracemi německé výroby s certifikátem řady Stabila Eco Superior. Pro nejnáročnější klientelu jsou připraveny komfortní pokoje typu Executive se speciální lůžkovou vrstvou Topper.

Hotel Selský Dvůr patří mezi vyhledávané pro pořádání firemních akcí, konferencí, školení a seminářů. Konferenční salonek je vybaven požadovanou konferenční technikou. Celý hotel je pokryt signálem WI-FI umožňující bezplatné připojení k internetu. V případě potřeby je možné místnost zatemnit. Pro větší společnost je možné využít oddělenou část restaurace. Maximální kapacita zasedací konferenční místnosti je 40 osob.

Romantická restaurace v selském stylu, jejíž součástí je zahradní atrium s kolibou, je oblíbeným místem všech gurmánů. Na první pohled Vás zaujme originální interiér, který respektuje původní architekturu. Příjemné prostředí zahradní atriové restaurace dokreslují zvuky tekoucí vody z pumpy Dr. Haleše a mlýnského kola. V letních měsících, dnech prohřátých sluncem, zde můžete v klidu posedět a pochutnat si na pokrmech připravených na lávovém grilu. Při chladném, či deštivém počasí Vás usadíme do restaurace s výhledem do zahrady nebo do romantického baru a nabídneme Vám naše speciality a lahodná vína z různých koutů světa.

Pro klid a uvolnění je hostům k dispozici moderně vybavené wellness centrum sloužící k relaxaci a odpočinku. Můžete zde využít sauny, vyhřívaných relaxačních lavic, lázně Kneipp, sprchový kout s pralesním deštěm a alpským vodopádem, kosmetické služby a mnoho druhů relaxačních, zdravotních a odpočinkových masáží.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Selský dvůr****
K Horkám 56
102 00 Praha 10

Kontakty:

T:  420 212 240 792/span>
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015.