Hotel Ermi***

Středočeský kraj

Ermi Hotel je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem Slonovcem.

Hotel nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v 16ti dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), s celkovou kapacitou 43 lůžek. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, telefonem, TV LCD a Wi-fi internetovým připojením.

V nabídce je uspořádání firemních akcí na klíč včetně květinové výzdoby a zajištění doprovodného programu. Hotel Ermi nabízí jeden větší konferenční sál pro 40 osob a menší salonek pro 20 osob. Parkování v uzavřeném hotelovém areálu je zdarma s 25 místy. Pokud se rozhodnete pořádat Vaše firemní školení, menší konferenci, výjezdní zasedání, team building či management seminář v ERMI HOTELU, zažijete pohodlí a budete mít maximální soukromí v uzavřeném hotelovém areálu.

Nabídka naší kuchyně potěší každého návštěvníka, který si chce vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí v

restauraci s výhledem na bájný vrch Plešivec. Letní terasa nabízí možnost příjemného posezení ve venkovních prostorách. Je situovaná na sluneční straně a její propojení s restaurací vytváří možnost uspořádat společenské akce, grill party a svatby.

Náš rodinný hotel poskytuje wellness program, speciální programy, balíčky, pro jednotlivce i skupiny. V našem wellness centru můžete využít velké množství masáží, reiky, infasaunu, lekce jógy a mnoho dalšího. Wellness služby ERMI HOTELU poskytují péči o tělo, relaxaci v příjemném a klidném prostředí, které na člověka působí blahodárněPoskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Ermi - kontakty

Adresa:

Hotel Ermi***
Královky 197
262 23 Jince

Kontakty:

tel.:    318 692 227
e-mail: info@ermihotel.cz
web: www.ermihotel.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2019.