Vzdělávací a informační centrum Floret***

Středočeský kraj

Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret tvoří víceúčelový komplex, který je schopen šíří svojí nabídky uspokojit téměř každý požadavek. Vynikající místo pro pořádání kongresů, společenských akcí, výstav, školení, seminářů a prezentací.

Vzdělávací a informační centrum Floret nabízí klientům kvalitní hotelové ubytování, výbornou českou a mezinárodní kuchyni v příjemném prostředí restaurace, návštěvu japonské restaurace - sushi baru, možnost pořádání kongresů, školení, seminářů, výstav, firemních prezentací i kulturních a společenských akcí, využití bazénu, sauny a relaxačního centra, vlastní parkoviště a pokrytí WI-FI v areálu. Výhodnou polohou na dálnici D1 je Vzdělávací a informační centrum Floret v Průhonicích perfektním místem pro obchodní cestující, bezprostřední blízkost MHD pak dotváří obraz velmi snadné dostupnosti i pro turisty.

Hotel Floret Průhonice nabízí svým klientům veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru standartně vybavených pokojů v sousedství zámku a zámeckého parku. Hotel disponuje celkem 47 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky ve dvou budovách. K dispozici jsou kuřácké a nekuřácké pokoje a rovněž bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. Celková kapacita hotelu je 94 lůžek a 14 možných přistýlek. Na pokojích je k dispozici koupelna - sprcha - WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon, lednice, trezor, připojení k internetu.

Vzdělávací a informační centrum disponuje konferenčním zázemím až pro 600 osob pro pořádání nejrůznějších společenských, kulturních a firemních akcí. Všechny konferenční místnosti i restaurace mají denní světlo. K dispozici je kongresový sál s kapacitou až pro 350 osob, malý sál pro 90 osob, 3 učebny pro 50 osob a několik dalších menších salonků.

Restaurace se 120 místy nabízí denně vybrané speciality mezinárodní kuchyně podávané s péčí a připravené s fantazií. Pestré menu v různých cenových relacích, snídaně, obědy, večeře, rauty a bufety ve všech konferenčních prostorech, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí.

Pro chvíle odpočinku je hotelovým hostům k dispozici bazén 10 x 15 m, sauna, kosmetika, manikura, pedikura, fitness, prádelna, transfer, možnost prohlídky s průvodcem, možnost rezervace sportovních a kulturních akcí, parkování v uzavřeném areálu

Průhonice jsou však proslaveny nejen čilým obchodním a turistickým ruchem, ale i svým dědictvím po hraběti Silva Tarouca v podobě rozsáhlého parku s okrasnými dřevinami. Jeho dominantou je zámek s kaplí v sousedství Vzdělávacího a informačního centra Floret. Lákavým návštěvním místem je rovněž Dendrologická zahrada Výzkumného ústavu Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví se sbírkami rostlin z celého světa.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Vzdělávací a informační centrum Floret***
Květnové náměstí 391
252 43 Průhonice

Kontakty:

T: 420 296 528 400
E:  recepce@floret.cz
W: www.floret.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.