Lázně Poděbrady, a.s.***

Středočeský kraj

Lázně Poděbrady, a.s. disponují Kongresovým centrem "Lázeňská Kolonáda". Objekt byl vystavěn v roce 1908 a nachází se ve střední části centrálního lázeňského parku. Toto kongresové centrum je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku. V objektu se nachází dva velké sály, restaurace, foyer a dva konferenční salonky v prvním poschodí. Lázně Poděbrady, a.s. nabízí v oblasti kongresové turistiky komplexní zajištění stravovacích, ubytovacích a zprostředkovatelských služeb.

Pro účastníky akcí zajišťujeme ubytování v lázeňských hotelech Hotel Zimní Lázně, Hotel Libenský, Hotel Libuše, Hotel Zámeček odpovídajících standardu ***.
Hotelový komplex Zámeček je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependencí (13 pokojů). Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Pokoje jsou standardně vybaveny moderním, komfortním nábytkem. K dispozici je dále televize se satelitním příjmem, telefon, připojení na internet a minibar. Koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel nabízí kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i apartmány. V hotelu je a la carte restaurant s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar. Snídaně nabízíme formou výběru z bohatého bufetu.
Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel Zimní lázně je vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský. Ubytovací kapacita hotelu je 87 lůžek. Vybavení pokojů je odpovídající standardu *** - sprcha s WC, lednička, telefon s přímou provolbou a barevný televizor se satelitním příjmem. Hotel má 1 jídelnu s kapacitou 100 míst v komplexu Libenský, kde se nachází i krásná stylová kavárna s terasou.
Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. Hotel nabízí 202 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, nebo vanou, WC, ledničkou, telefonem s přímou volbou a barevným televizor se satelitním příjmem. Ke stravování slouží dvě jídelny s celkovou kapacitou 300 míst.
Hotel Libuše je zrekonstruovaný lázeňský hotel ve středu města situovaný v okraji lázeňského parku. Lůžková kapacita objektu činí 64 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, ledničkou a barevným televizorem se satelitním příjmem. Všem ubytovaným hostům slouží ke stravování restaurace v přízemí hotelu.

Pro potřeby konferencí je k dispozici Koncertní sál s celkovou plochou 500 m2 a s kapacitou až 240 míst v divadelním uspořádání či Konferenční sál s maximální kapacitou až 300 míst. Oba sály je možné propojit. Hotel Zámeček disponuje navíc samostatným salonkem až pro 50 osob. Pro malá jednání nebo oslavy můžete také využít velký salónek s barem o kapacitě až 50 míst, či malý salónek pro 12 osob.

Kongresové centrum nabízí hostům stravování a příjemné posezení v restauraci Swiss s celkovou kapacitou pro 76 osob. Za slunného období vás uvítáme na letní zahrádce. Nově můžete ochutnat speciality lávového grillu a další nabízené speciality. U akcí zajišťujeme stravování běžným restauračním způsobem, nebo formou banketu, recepcí, bufetu a rautu. Pro soukromé oslavy je možno využít i malý salónek, či velký salónek včetně baru.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Lázně Poděbrady, a.s.***
Jiřího náměstí 39/I
290 33 Poděbrady

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.