Hotel Relax

Středočeský kraj

Hotel RELAX je ideální místo, kde můžete trávit čas nejen se svou rodinou, drahou polovičkou, ale také s kamarády či ve společnosti svých kolegů. Možnost dobrého jídla, příjemného prostředí a krásného ubytování. Je obklopen přírodou, která navozuje příjemnou scenérii vhodnou pro relaxaci a odpočinek nedaleko Máchova jezera a Mladé Boleslavi. Blízko Hotelu RELAX se nachází i areál MOTORLAND Bělá.

Hotel je o kapacitě 52 lůžek po dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a krásným výhledem do klidné přirody. Hotel disponuje i bezbariérovým přístupem a výtahem

Konferenční sál Hotelu RELAX nabízí kapacitu až pro 120 osob. V rámci konferenčního sálu zajistíme i občerstvení v podobě coffee breaku, možnost využití základná techniky. V případě, že by pro Vaše potřeby byl konferenční sál příliš velký, je možné využít jednací místnost/učebnu o kapacitě cca 16-24 míst.

V rámci restaurace nabízíme, příjemné prostředí o kapacitě cca 80 míst. V letních měsících lze využít i terasu s malebným výhledem do okolí.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Hotel Relax
Vrchbělá 1560
294 21 Bělá pod Bezdězem

Kontakty:

T:  734 267 786
E:  email
W:  www.hotelrelax-vrchbela.cz

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2013.