Rekreační areál Sázavský ostrov

Středočeský kraj

Rekreační areál Sázavský ostrov ve městě Sázava čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví (45 km jihovýchodně od Prahy, exit 34 z dálnice D1). Nabízí možnost zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

Rekreační areál Sázavský ostrov se skládá z Hotelu Sázavský ostrov a Kempu Sázava, který disponuje apartmány, mobilními domy, dvěma restauracemi a prostorem pro stanování. Na hotelu je k dispozici školící místnost pro 100 osob se vší technikou (datový projektor, ozvučení, plátno, flipchart), dále dvěma salónky pro 15 a 25 osob. Pro skupiny lze vždy uzavřít jednu z dvou našich restaurací.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Rekreační areál Sázavský ostrov
Poznaňská 297
Sázava, 285 06

Kontakty:

T:  702 030 251
E:  email
W:  www.kempsazava.cz

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2018.