Hotel Star 4 & Star 5***

Ústecký kraj

Tříhvězdičkové Hotely*** Star 4, 5 se nachází na úpatí severního svahu nejvyšší hory Krušných hor Klínovce 1244 m.n.m. V zimě oceníte výhodnou polohu přímo v centru skiareálu Klínovec, největšího lyžařského střediska v Krušných horách. 10 metrů od hotelu vede moderní rychlá čtyř sedačková lanovka s ochrannými kryty sedaček.

Ubytovací kapacita hotelů je 120 lůžek ve 41 pokojích. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s WC a televizor na každém pokoji. V hotelu nechybí bezdrátový internet zdarma a nově ani dětský koutek.

Toto tradiční hotelová zařízení s bohatou historií nabízí celoročně zázemí pro sportovní a společenské aktivity. Dostatečně veliké společenské prostory umožňují pořádání kulturních a společenských akcí skupin do 100 lidí. Rádi pro Vás uspořádáme zábavně společenské akce s hudební produkcí, rauty apod. Dle individuálních požadavků sestavíme nejrůznější tématické večírky, rodinné i podnikové oslavy včetně kompletního svatebního servisu. Pro chvíle zábavy je možné připravit karaoke.

Velké společenské prostory a kvalitní restaurace jsou silnou stránkou našeho hotelu. Hotelová restaurace oceněná czech specials nabízí tradiční českou kuchyni, volný čas také jistě zpříjemní kavárna, bar s kulečníkem a nintendo Wii

Recepce je v zimní sezóně otevřena 24 hodin denně a přímo u budovy hotelu je hostům k dispozici bezplatné parkování až pro 40 vozů. Pro chvíle relaxace je hostům k dispozici saunu či solarium.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Star 4 & Star 5 - kontakty

Adresa:

Hotel Star 4 & Star 5***
Loučná pod Klínovcem 160
431 91 Vejprty

Kontakty:

T: 420 474 614 100
E:  rezervace@3star.cz
W: www.3star-hotels.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2012.