Hotel Lev

Ústecký kraj

Čtyřhvězdičkový Hotel Lev v Lovosicích prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme kapacitu pokojů a vybudovali konferenční sál s moderním technickým vybavením, který pojme až 100 účastníků. Naše prostory jsou vhodné nejen pro firemní školení či obchodní jednání, ale i pro různé typy oslav.


Celková kapacita hotelu je nyní 31 dvojlůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitními programy, klimatizací, minibarem, trezorem a wi-fi připojením zdarma. Při hotelu je hlídané parkoviště.

Nabízíme reprezentativní konferenční sál pro 100 účastníků (divadelní sezení) a cca 70 účastníků (školní sezení). K dispozici je moderní technické vybavení sálu (plátno, dataprojektor, řečnický pult, bezdrátový mikrofon, dvd přehrávač, tiskárna, filpchart set, možnost asistence odborného technika). V hlavní budově hotelu vznikly 2 salonky o kapacitě 12 a 6 míst, které můžete využít pro menší školení, obchodní jednání a různé typy oslav.

Navštívit můžete restaurant Patriot, zaměřený na národní a regionální speciality nebo Café & restaurant Di Gusto, nabízející italskou kuchyni. V letních měsících je v zadní části hotelu otevřena příjemná venkovní zahrádka s obsluhou.

K dispozici je vám wellness centrum - moderní bazén s vodními atrakcemi. Dále u bazénu naleznete vířivou vanu pro přibližně 7 osob a saunu pro maximálně 9 osob s lehátky a polévacími vědry. Nově nabízíme na objednávku také masérské služby.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2015, konferencniakce.cz.