Hotel Nástup****

Ústecký kraj

Wellness hotel Nástup se řadí mezi nejluxusnější hotely Krušných hor sloužící pro širokou veřejnost. Luxusní čtyřhvězdičkový horský hotel Nástup (nacházející se přímo v centru Skiareálu Klínovec) s jedinečnou atmosférou je ideálním místem pro pořádání firemních setkání, kongresů, školení, seminářů, sympozií, prezentací, tiskových konferencí, přednášek, work shopů a jiných akcí.

Náš hotel nabízí luxusní ubytování v moderních a stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou vybavené masivním stylovým nábytkem. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné televizor se satelitním signálem, radiobudík, minibar, telefon s přímou volbou, wi-fi síť, psací stůl, balkón, toaleta, koupelna, možnost přistýlky nebo dětské postýlky. Celková ubytovací kapacita je 109 lůžek včetně přistýlek.

Zasedací místnost nabízí vhodné klimatizované místo pro pořádání firemních prezentací a školení nebo firemních schůzek s celkovou kapacitou až 30 míst. K dispozici je kompletní multimediální technika s ozvučením celé místnosti. Pro větší firemní akce či semináře je k dispozici Konferenční místnost s celkovou kapacitou až 80 míst.

Velmi vkusně a moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na panorama Krušných hor určená pro celodenní stravování, pořádání kulturních a společenských akcí či firemních seminářů. V naší nabídce najdete speciality domácí i mezinárodní kuchyně.

Pro zpříjemnění chvil strávených v našem hotelu, nabízíme hostům velký výběr sportovních aktivit i relaxačního odpočinku. Jsme svou polohou nejatraktivnějším místem na Klínovci, neboť se nacházíme v těsné blízkosti lyžařské sjezdovky a sedačkové lanovky vedoucí na vrchol. Po odpočinek je možné navštívit moderní> krytý relaxační bazén s vodopádem, samozřejmostí je nabídka masáží a solarium. Přímo u hotelu je osvětlené hřiště s umělým povrchem na tenis, volejbal, badminton, či nohejbal.

Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Nástup - kontakty

Adresa:

Hotel Nástup****
Loučná pod Klínovcem
431 91 Loučná pod Klínovcem

Kontakty:

tel.:       474 396 120
e-mail: recepce@hotelnastup.cz
web: www.hotelnastup.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.