Školící středisko Roudnice nad Labem Hotel Koruna***

Ústecký kraj

Školící středisko se nachazí v centru města Roudnice nad Labem. Středisko je nově rekonstruované, součástí hotelu Koruna.

Pro firemní setkání jsou k dispozici 2 velké sály pro více než 40 lidí. V objektu se lze připojit k síti wifi. Možnost zapůjčení technického zařízení je samozřejmostí.

Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu. Kapacita hotelu je 63 lůžek.Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Školící středisko
Jana z Dražic 2743
413 01 Roudnice nad Labem

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.